Hakkında

Ben, Düzce de yaşayan bir blog yazarıyım. Altyazı işleri, fotoğraf işleri ve video işleri ile ilgilenmekteyim. Ayrıca Vikipedi’de Beyaz Liste kullanıcısıyım.

ALTYAZILAR

Öncelikle Teen Titans (2003 – 2006), ve Sherwood (TV Series) olmak üzere birçok altyazı çalışmasında bulundum. Bakugan serisinin ön gösterim bölümlerini, Ben 10 serisinin de sahne ve fragmanlarını çevirdim.

FOTOĞRAF ÇALIŞMALARI

Öncelikle Cartoon Network olmak üzeri onlarca ve hatta yüzlerce fotoğraf işi yaptım, Türkçeye uyarlanmış TV Serilerinin logolarını, Hazır Template Paketlerini vb oluşturdum.

VİDEO ÇALIŞMALARI

Çoğu yıllar öncesinde yapılmış ve eskide kalmış olsa da yüzlerce önemli ve önemsiz video çalışmaları yaptım ve hâlen de yapıyorum.

BLOGLAR

Aslına bakarsak onlarca blog sitem var, ancak bunlardan benim için en önemlileri www.ben10turkiye.ml ve tam olarak bir blog sayılmasa da arama motoru www.cagle.tk‘dir.

VİKİPEDİ

Beyaz Liste kullanıcısı olduğum Vikipedi de şimdiye kadar yüzlerce değişiklikte bulundum, sayfalar vb oluşturdum, ancak benim için bunlardan en önemlisi olanı Bakugan makâleleridir.

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: